مراقبت های مو

حالت‌نمایش جدول فهرست
نمایش‌براساس
تعداد در هر صفحه

EXTREME CAVIAR SHAMPOO FOR DIFFICULT HAIR

شامپو برای موهای مجعد این محصول شامپوی است که اختصاصا فرموله شده با خاویار و اسیدهای آلفای هیدورکسی (AHAS) تا به هم ریخته ترین موها را پاکسازی و با ملایمت نرم سازد. این محصول جایزه Harper’s Bazaar Malaysia Beauty Awards برای بهترین شامپو برای موی فر، کسب کرده است. این محصول دارای فرمول فوق احیا کننده بوده که کراتین در هم شکسته را بازیابی کرده و سدی از ریشه تا نوک تشکیل می دهد، که باعث محافظت از مو در برابر سشوار و اتو کردن مو و در هم پیچیدگی در رطوبت برای موهای صاف، براق و درخشان می شود. این محصول برای افرادی با مو های خشک، فر، خشن ودر هم پیچیده توصیه شده است. و هچنین بدون پارابنها، روغن های معدنی، فتالات، پارافین و پترولاتوم می باشد.
1,572,000 ریال

EXTREME CAVIAR SHAMPOO FOR DYED HAIR

شامپو برای موهای رنگ شده -این محصول یک شامپوی اختصاصا فرموله شده با خاویار جهت پاکسازی ملایم، محافظت و ترمیم موهای رنگ شده است. فرمول استثنایی این محصول یک ترکیب اختصاصی از ترکیبات فعال از جمله کراتین هیدرولیز شده و پپتیدهای کلاژن دریایی ایجاد می کند تا ساختار مو را از درون کوتیکول احیا کند. از آنجا که با ویتامین ها، آنتی اکسیدان ها و فیلترهای UV غنی شده، یک سد محافظ فوق العاده می سازد که نه تنها در مقابل محو شدن رنگ از مو مراقبت کرده، بلکه در برابر آسیب های آینده نیز محافظت می نماید. مو با رنگ فوق العاده پر طراوتی به مقدار محسوسی نرمتر می شود. برای موهای رنگ شده.توصیه شده و فرمول آن بدون پارابنها، روغن های معدنی، فتالات، پارافین و پترولاتوم.
1,800,000 ریال

EXTREME CAVIAR SHAMPOO FOR GREASY HAIR

شامپو مخصوص موهای چرب این محصول شامپوی لوکس کنترل کننده روغن مو ست که با خاویار فرموله شده است ، بنابراین شما می توانید با موهای چرب خداحافظی کنید. از آنجایی که این محصول حاوی خاویار، تیوکسولون غنی از گوگرد و عناصر کمپلکس 5 گانه است، تولید روغن را تنظیم کرده و از پوسته پوسته شدن و قرمزی پوست سر بدون ایجاد التهاب جلوگیری می نماید. به بازیابی غشا محافظ طبیعی هیدرولیپید مو برای دفاع در برابر آسیب های محیطی و شیمیایی کمک می کند. کراتین و تارهای در هم شکسته را برای داشتن مویی زیبا و درخشان بازیابی می نماید. افرادی که از تولید چربی بیش از حد رنج می برند می توانند از این محصول استفاده کنند. یا محصول عاری از عناصر مضری چون پارابنها، روغن های معدنی، فتالات، پارافین و پترولاتوم می باشند.
1,572,000 ریال

EXTREME CAVIAR SHAMPOO FOR WHITE AND/OR GREY HAIR

شامپو مخصوص موهای سفید و خاکستری این محصول شامپوی است که اختصاصا با خاویار و رنگدانه بنفش برای شستن موی سفید، خاکستری و یا بلوند ساخته شده است که برنده جایزه Allure Best of Beauty در 2015 می باشد. این محصول تن های ( لک های ) زرد ناخواسته را خنثی و برای حداکثر نرمی و درخشش به شدت مرطوبیت ایجاد می کند.مناسب افرادیست با موهای خاکستری، سفید و بلوند و فرمول آنبدون پارابنها، روغن های معدنی، فتالات، پارافین و پترولاتوم.
1,980,000 ریال

EXTREME CAVIAR SPECIAL DANDRUFF SHAMPOO

شامپو مخصوص شوره ی سر این شامپو که حاوی خاویار می باشد اختصاصاً برای شستشو و مراقبت از انواع موهایی که دچار شوره هستند طراحی و تولید گردیده و به واسطه داشتن ترکیب ضد شوره با تاثیر بلند مدت، شوره را برطرف نموده و مانع بازگشت مجدد آن می شود.
1,572,000 ریال

EXTREME CAVIAR SPECIAL HAIR LOSS SHAMPOO

شامپو مخصوص ریزش مو این محصول یک شامپوی لوکس بر مبنای خاویار است که جهت تقویت موهای ضعیف و نازک شده و ایجاد تارهای موی سالم و جدید ساخته شده است .این محصول دارای فرمول منحصر به فرد است که یک ریزجریان ایجاد می کند که مواد مغذی ضروری را به طور مستقیم به قلب فولیکول مو انتقال می دهد، یک گام مهم برای رشد سالم مو . از آنجا که با کمپلکس مولتی ویتامین 8 غنی شده و مانع از تشکیل DHT، علت اصلی ریزش مو، می شود. بازیابی غشاء هیدرولیپید طبیعی مو در حالی انجام می دهد که کراتین و کلاژن هیدرات را هیدرولیز کرده و یک لایه محافظ از ریشه تا نوک تشکیل می دهد که باعث ترمیم و تقویت موهای آسیب دیده و جلوگیری از شکنندگی مو می شود.این محصول مناسب افرادیست که نیاز به درمان ضد پیری مو دارد یا مویی که ضعیف و یا شکننده شده.فرمول این محصول بدون پارابنها، روغن های معدنی، فتالات، پارافین، پترولاتوم.
1,800,000 ریال