به سادگی آب خوردن
پول در بیاورید!

اگر دوست دارید هر روز بیش از هزاران نفر به فروشگاهتون
سر بزنن، زمان رو از دست ندید و همین حالا ثبت‌ نام کنید!

افلیت چیه همین حالا ثبت نام کنید

چرا فروشنده شوید

service icon

درآمد خوب و پایدار

خوب قطعا اولین انگیزه برای استفاده از سیستم افیلیت (همکاری در فروش) اینه که درآمد کسب کنید و این درآمد برای شما تضمین شده است.

service icon

آسان و بدون زحمت

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش (افیلیت affiliate) واقعا آسونه! فقط کافیه ثبت نام کنید و لینک و کد خرید را دریافت کنید و اون رو به اشتراک بذارید. از این لحظه به بعد هرکسی از این طریق خرید کند، کمیسیون شما به حسابتون واریز میشود!

service icon

بدون نیاز به سرمایه!

فروش از طریق سیستم همکاری در فروش (افیلیت Affiliate) رایگان است و نیاز به هیچ سرمایه ای ندارد! این یعنی بدون اینکه زحمت راه اندازی و مدیریت یک فروشگاه اینترنتی را به جان بخرید، میتوانید تنها با معرفی مدیاژ به دوستان و مشتریانتان، بخشی از این بازار پر طرفدار باشید!

service icon

تا بی نهایت و فراتر از آن!

جالبی سیستم همکاری در فروش مدیاژ این است که وقتی که کاربر از طریق شما وارد سایت ما میشود و خرید می کند، دیگه تا همیشه شما از خریدهای آنها کمیسیون دریافت میکنید و این یعنی اینکه تا زمانی که کاربر معرفی شده مشتری ماست، درآمد شما تضمین شده است! چیزی که فقط توی مدیاژ پیدا میشود!

چیکار باید بکنم؟

تنها کاری که باید بکنید اینه که:
توی سیستم همکاری در فروش مدیاژ ثبت نام کنید.
کد و لینک "خرید" و "عضویت" رو دریافت کنید.
کد رو با آشنایانتان به اشتراک بذارید.
با ورود و خرید آن ها کسب درآمد کنید!

من از پیجم درآمد های مختلفی دارم و همیشه هدفم این بوده که کالاهای خوب رو به مخاطبانم معرفی کنم؛ حالا میتونم علاوه بر معرفی و آگاه ساختن اونها، از این طریق درآمد هم داشته باشم

یک میکاپ آرتیست

کار من هر روزه در ارتباط با لوازم آرایش هست و مشتریانم همیشه ازم درباره محصولات خوب سوال میکنن و من هم محصولات رو بهشون معرفی میکنم. ولی حالا با مدیاژ میتونم علاوه بر معرفی اونها، یه تجربه خرید عالی رو برای مشتریانم رقم بزنم و ازش پول هم در بیارم! مرسی از مدیاژ!

یک آرایشگر

من یک دانشجو هستم و همیشه دنبال راه های پول درآوردن پاره وقت هستم، و همینطور به لوازم آرایش هم کلی علاقه دارم، حالا میتونم با معرفی محصولاتی که خودم استفاده روزانه دارم، هم به دوستام کمک کنم و هم اینکه درآمد داشته باشم.

یک دانشجو

من یک زن خانه دار هستم و هر وقت با دوستام صحبت میکنم، کم پیش میاد که صحبت از یه محصولی که استفاده میکنیم نشه، حالا دیگه میتونم هم از تجربه شیرین خودم از خرید از مدیاژ به دوستام بگم و هم اینکه ازین راه کسب درآمد کنم. چی ازین بهتر؟!

یک خانم خانه دار

سوال و پاسخ

افیلیت Affiliate (همکاری در فروش) چیه؟

اول از همه خوبه که بدونی افیلیت چیه. افیلیت در انگلیسی به معنی "همکاری" هست، پس از الان هر وقت کلمه "افیلیت Affiliate" رو دیدین بدونید که منظور ما از این کلمه "همکاری در فروش" هست. همکاری در فروش یا همون افیلیت affiliate یعنی شما ما رو به دوستان و آشنایان و یا مشتریان خود معرفی میکنید و از طریق عضویت و خرید آن ها از مدیاژ، کسب درآمد میکنید!

چرا همکاری در فروش (افیلیت affiliate) ؟

خوب جوابش سادست! چون یک روش عالی و راحته برای اینکه درآمد خوب و پایداری از دنیای اینترنت داشته باشید! اون هم بدون اینکه زحمت باز کردن و ایجاد یک فروشگاه اینترنتی رو به جون بخرید!

چقدر میتونم درآمد داشته باشم؟

این بستگی به خود شما داره و مقدار خریدی که در همکاری شما صورت میگیره! یعنی هر چه افراد بیشتری رو معرفی و وارد سیستم کنید، تا همیشه از خرید آنها کمیسیون دریافت میکنید. این یعنی طی زمان، هرچقدر افراد بیشتری را معرفی کنید، درآمدتان بیشتر میشود و محدودیتی برای درآمد وجود ندارد.

درصد کمیسیون چقدر است؟

درصد کمیسیون شما بین 2 تا 5 درصد متغیر است.

واقعا تا همیشه درآمد دارم؟

بله! هر کاربری که از طریق شما توی سایت ما ثبت نام و خرید کنه، دیگه تا همیشه بابت هر خرید آن ها، شما کسب درآمد میکنید!

هر چند وقت یکبار میتونم پولم رو دریافت کنم؟

کمیسیون فروش پس از 14 روز از صورت گرفتن خرید به حساب شما در سیستم واریز میشه (دلیلش هم اینه که ما مطمئن بشیم خرید کنسل نشده) و شما دوبار در ماه میتوانید از حسابتون پول برداشت کنید.

هر چند وقت یکبار میتونم پولم رو دریافت کنم؟

کمیسیون فروش پس از 14 روز از صورت گرفتن خرید به حساب شما در سیستم واریز میشه (دلیلش هم اینه که ما مطمئن بشیم خرید کنسل نشده) و شما دوبار در ماه میتوانید از حسابتون پول برداشت کنید.

چیکار باید بکنم؟

درصد کمیسیون شما بین 2 تا 5 درصد متغیر است.

سؤالاتتون را از ما بپرسید