درباره مدیاژ

 • تاریخچه فروشگاه اینترنتی مدیاژ

  و همه‌چیز یک شروعی دارد... بله! مدیاژ از ایده اولیه این موضوع که بتواند جایگاهی امن برای خرید لوازم‌آرایشی، با اطلاعات کامل از محصول باشد، شکل گرفت. مرداد ماه سال 1395 بود که جمع اولیه مدیاژ دورهم جمع شدند و با جذب حرفه‌ای‌ترین‌ها، گروه اصلی آن شکل گرفت و دنیای اینترنت برای اولین بار با مدیاژ آشنا شد. و این تازه بذر مدیاژ بود که کاشته شد، از اون روز تا این ساعت، مدیاژ هرروز رشد کرده و تلاش اصلی آن این بوده تا هرروز اطلاعاتی حرفه‌ای‌تر را در اختیار مشترانش قرار بده و در سریع‌ترین و امن‌ترین شکل ممکن، محصولات خریداری‌شده را به دست آن‌ها برساند.

 • "مدیاژ" از کجا آمده؟

  مُدیاژ، فرزند کلمه Mode انگلیسی به معنی مُد و Maquillage فرانسوی به معنی میکاپ است و تلاش می‌کند، تصویرساز بهترین احساسات درزمینه تهیه محصولات زیبایی و مد باشد. این نام و معنی برگرفته از آن، شعار ذهنی مجموعه ماست و ما دائما در تلاشیم تا همانطور که در اسم مدیاژ اشاره شده، احساس زیبایی را برای شما به ارمغان بیاوریم.

 • محتوای ارزشمند، تنه درخت مدیاژ است!

  بله! اول و آخر فعالیت ما روی محور اطلاعاتی می‌گردد که ما در اختیار شما قرار می‌دهیم، پس اولین اولویت ما این است که ، محتوا ارزشمند و کاربردی باشد؛به همین منظور ما تیمی از بهترین کارشناسان آرایشی و بهداشتی را دورهم جمع کردیم و تا درباره تک‌تک محصولات موجود در بازار تحقیق کرده و اطلاعات کاربردی درباره آن‌ها را در توضیحات محصول به‌صورت کامل برای شما گردآوری کنیم. علاوه بر این، در مجله مدیاژ، مکانی فراهم کردیم تا درباره انواع نکات ریزودرشت آرایشی و بهداشتی، مطالب مفیدی وجود داشته باشد تا شما بتوانید با اطلاعات جامع، از زیبایی و بهداشت خود لذت ببرید. خلاصه کلام اینکه مدیاژ با دادن اطلاعات مفید و کاربردی درباره محصولات آرایشی و همچنین نکات موردتوجه در این زمینه، تلاش دارد شما را در مقایسه بهتر برای خریدی عالی و هوشمندانه مطابق با استاندارد روز جهان کمک کند.

 • مدیاژ ارائه دهنده محصولات منحصر به فرد

  مدیاژ افتخار این را دارد که با "موسسه بین المللی آپامه تجارت پردیس" همکاری مستقیم داشته و برای همین ارائه دهنده انحصاری محصولات برندهای مختلف آرایشی، بهداشتی و همچنین عطرهای خاص (نیش عطر) در بازار ایران است.

 • برندهایی که مدیاژ به صورت انحصاری در فروش آنلاین ارائه می دهد؟

  کسب نماینگی انحصاری برند وت اند وایلد سال 1396

  کسب نمایندگی انحصاری برند فرانسوی کالرکارامل سال 1397

  کسب نمایندگی انحصاری برند SLA سال 1398

  کسب نمایندگی انحصاری برند انگلیسی رولوشن سال 1399

  کسب نمایندگی برند فیزیشن فرمولا سال 1400

  برندهای انحصاری عطرهای نیش : هیستوآ، بودیسیا،لوبَن

 • با مدیاژی شدن از چه مزیت‌هایی بهره‌مند میشی؟

  میتونی خریدهات رو پیگیری کنی و تاریخچه اونارو ببینی میتونی یه لیست از محصولات آرایشی بهداشتی موردعلاقه‌ات درست کنی میتونی از موجودی و قیمت محصول موردعلاقه‌ات باخبر بشی میتونی نظرت رو درباره یک محصول بگی و همچنین نظر ارزشمند بقیه رو هم بخونی از برنامه‌های فروش و تخفیف‌های هیجان‌انگیز مدیاژ باخبر میشی و میتونی خریدی به‌صرفه داشته باشی