پرداخت در محل

مدیاژ همواره به فکر راحتی و اطمینان خاطر مشتریان بوده و هست، برای همین مشتریان عزیز در سراسر ایران، می‌توانند محصول خود را سفارش داده و در مقابل درب منزل تحویل گرفته و مبلغ آن را همان‌جا پرداخت کنند.

برای بهره‌مند شدن از ویژگی "پرداخت در محل" نکات زیر را مدنظر قرار دهید:

  • کد تخفیف تنها برای گزینه "پرداخت آنلاین" فعال می‌باشد و برای بهره‌مند شدن از تخفیف‌ها، لطفاً هزینه سفارش را به‌صورت آنلاین پرداخت کنید.

  • مبلغ پرداختنی در درب منزل هم به‌صورت نقدی و هم به‌صورت پرداخت با کارت‌های شبکه شتاب امکان‌پذیر می‌باشد.

  • مأمور ارسال موظف است تا سفارش شما را جلوی درب ساختمان (درب خیابان) به شما تحویل داده و تحویل در جلوی درب آپارتمان (داخل ساختمان) صورت نمی‌پذیرد.

  • بعد از اتمام سفارش و قبل از ارسال، حتماً از سمت امور مشتریان و ارسال با شما تماس گرفته خواهد شد و ارسال بدون تماس صورت نمی‌گیرد.

  • مسئولیت خرید بر عهده شخص صاحب فاکتور می‌باشد و پرداخت‌کننده مسئولیتی در برابر خرید ندارد.( نام روی کارت شتاب)

ارسال با پیک در تهران

تمامی سفارشات داخل تهران، برای رفاه و رضایت هرچه‌تمام‌تر مشتریان عزیز، با پیک اختصاصی مدیاژ ارسال‌شده و مشتری می‌تواند سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرد.

زمان ارسال سفارشات با پیک در تهران

از زمانی که سفارشات شما در مدیاژ ثبت می‌شود، بخش امور مشتریان و ارسال سفارشات بلافاصله روند پردازش سفارش را شروع کرده و سفارش شما را آماده ارسال می‌کنند.

به‌طورمعمول بین 1 تا 2 روز کاری زمان می‌برد تا سفارشتان در تهران، جلوی درب منزل به دستتان برسد.

هزینه ارسال سفارش

هزینه ارسال سفارش برای فاکتورهای بالای 200 هزار تومان رایگان است، درصورتی‌که مبلغ فاکتور شما کمتر از 200 هزار تومان باشد، مبلغ 9,000 تومان به فاکتور شما برای هزینه ارسال اضافه می‌شود.

 

 

مقایسه 1