نحوه بازگشت کالا

حمایت از مشتری و راضی بودن کاربران، همواره اولویت اصلی مدیاژ است، برای همین ما برای حفظ رضایت‌مندی هرچه‌تمام‌تر مشتریان، امکان بازگشت و یا تعویض کالا را برای مشتریان در نظر گرفته‌ایم.

ارجاع و یا تعویض کالا طبق رعایت قوانین زیر صورت می‌گیرد :

ازآنجایی‌که مدیاژ فروشگاه اینترنتی لوازم‌آرایشی و بهداشتی می‌باشد، لذا برای مرجوع و یا تعویض کالا طبق قوانین وزارت بهداشت عمل می‌کند.

برای تعویض و یا ارجاع کالا ابتدا باید ظرف کمتر از 24 ساعت با بخش امور مشتریان تماس گرفته و هماهنگ کنید، لذا از انجام هرگونه ارسال و اقدام یک‌طرفه خودداری کنید؛ در صورت اقدام یک طرفه هرگونه هزینه و  تبعات متوجه مشتری خواهد بود.

تعویض و ارجاع کالای خریداری‌شده تنها در صورتی انجام می‌شود که پوشش دور محصول باز نشده و برچسب ضمانت اصالت کالا دچار مخدوشی و خرابی نشده باشد.

زمان ارجاع و تعویض کالا در صورت قابل ارجاع بودن، تنها تا 7 روز بعد از دریافت کالا امکان‌پذیر خواهد بود و پس از ارجاع کیفیت بسته مرجوعی توسط پشتیبانی مورد بررسی قرار گرفته و پس از تایید وجه ارجاع داده خواهد شد.

مشتری مستلزم است در صورت مشاهده هرگونه صدمه و نقص ظاهری و در مجموع دفرمه بودن بسته و وجود آسیب فیزیکی، از تحویل گرفتن بسته از پیک یا پست خودداری نمایید؛ در صورت باز کردن محصول، شرکت مسئولیتی در خصوص ارجاع و تعویض آن به عهده نخواهد داشت.

در صورت انصراف از خرید، درصورتی‌که کالای شما ارسال نشده باشد، می‌توانید با امور مشتریان تماس حاصل کرده و سفارش خود را کنسل کنید.

مطابقت شرایط ارجاع و تعویض کالای خریداری‌شده، توسط بخش امور مشتریان تعیین می‌شود و تنها در صورت تصمیم و تأیید این واحد صورت می‌پذیرد.

در صورت انصراف از خرید و کنسل کردن سفارش، مبلغ پرداختی ظرف 3 روز کاری به‌حساب مشتری واریز خواهد شد.

مرجوع کردن کالا تنها با این شرایط امکان پذیر است:  

1- محصول داخل بسته شکسته یا ریخته شده باشد.

2- تعداد محصولات موجود در بسته از تعداد محصولات خریداری شده کم تر باشد.

3- محصول دارای برچسب اصالت کالا نباشد.

4- محصول دارای تاریخ انقضای زیر 6 ماه باشد و این موضوع در سایت درج نشده باشد.

5- رنگ محصول اشتباه ارسال شده باشد.( در این حالت تنها در صورت باز نشدن بسته بندی امکان مرجوعی وجود دارد.)

6- متفاوت بودن محصول با محتوای درج شده در سایت

در صورت وجود مشکلات فوق در بسته ارسالی، هزینه بازگشت بر عهده وبسایت مدیاژ خواهد بود.

برای ارجاع و یا تعویض کالا می‌توانید با امور مشتریان از طریق راه‌های ارتباطی زیر تماس برقرار کنید:

شماره تلفن: 02166580280

ایمیل: Info@modiage.com

واتس آپ: 09374739135  

بخش امور مشتریان سایت مدیاژ در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر و در روزهای پنج‌شنبه از ساعت 9 تا 1 پاسخگوی تماس مشتریان عزیز هستند.

مقایسه 1