مرتب سازی براساس:
  • پرفروش‌ترین‌ها
  • تخفیف‌ها
  • جدیدترین
  • ارزانترین
  • گران ترین
تعداد نمایش
15% تخفیف
تونیک پاک کننده صورت بایومارین Bio Marine
تونیک پاک کننده صورت بایومارین Bio Marine 89,700 76,245 تومان
ارسال رایگان
15% تخفیف
تونر فتو فوکس ربل رز وت اند وایلد Rebel Rose Photo Focus
تونر فتو فوکوس ربل رز وت اند وایلد Rebel Rose Photo Focus 265,000 225,250 تومان
تونر گلاب عارضی Arezi
تونر گلاب عارضی Arezi ناموجود
ارسال رایگان
15% تخفیف
تونر پوست چرب تا مختلط بیو گارنیه Garnier
تونر پوست چرب تا مختلط بیو گارنیه Garnier 249,000 211,650 تومان
ارسال رایگان
15% تخفیف
تونر پاک کننده لورآل Rare Flowers
تونر پاک کننده لورآل Rare Flowers 248,000 210,800 تومان
15% تخفیف
تونر پوست خشک گارنیه Garnier
تونر پوست خشک گارنیه Garnier ناموجود
ارسال رایگان
15% تخفیف
تونر گل رز پوست خشک و حساس گارنیه Garnier
تونر گل رز پوست خشک و حساس گارنیه Garnier 189,000 160,650 تومان
تونیک فلورمار Flormar
2 رنگ
تونیک فلورمار Flormar ناموجود

تونر

پاک کردن آرایش به روش اصولی مهم‌ترین قدم در داشتن پوستی سالم و شفاف است. سلامت پوست بسیار اهمیت دارد و باعث شده تا آرایش صورت، به بهترین نحو روی پوست قرار گیرد. منافذ پوست پس از آرایش حتماً باید به‌درستی پاکسازی شود در غیر این صورت باعث انواع جوش می‌شود. تمیز نکردن پوست مساوی است با جوش سرسیاه که نتیجه ماندن آلودگی و مواد آرایشی در پوست است. تونر یکی از محصولات تاثیرگذار در روتین پوستی است. اگر شما هم به دنبال راهی مطمئن برای پاکسازی پوست خود هستید پیشنهاد می‌شود ادامه این مطلب را از دست ندهید.

نحوه استفاده از تونر

تونر محصولی است که جزو پاک‌کننده‌های پوست قرار می‌گیرد و پس از شستشو با شوینده صورت استفاده می‌شود. بعد از شستشو، پوست قلیایی شده و toner با استفاده از خواص ویژه سطح اسیدی پوست را متعادل می‌کند. تنظیم ph پوست باعث افزایش سلامت آن می‌شود. پس از شستن صورت مقداری از آن را روی پد پنبه‌ای ریخته و پوست را با آن پاک کنید. می‌بینید که بقایای آرایش و آلودگی‌ها را پاک کرده و منافذ کاملاً تمیز می‌شود.

تونر و انواع آن

تونر علاوه بر خواص ذکرشده می‌تواند ویژگی‌های مختلفی برای انواع مشکلات پوستی داشته باشد. به‌عنوان‌مثال می‌تواند خواص بستن منافذ پوست، ضد جوش، ضد لک، روشن‌کننده، آبرسان، ضدالتهاب و… داشته باشد تا استفاده‌کنندگان از این محصول، علاوه بر بهره‌مندی از خواص پاک‌کنندگی، از دیگر ویژگی‌های آن نیز بهره‌مند شوند.

اشتباهاتی درباره استفاده از تونر

toner پاک‌کننده صورت بعد از شستشو است اما نمی‌تواند پوست را از آرایش پاک کند. برای پاک کردن آرایش از دستمال مرطوب و یا میسلار واتر استفاده می‌شود. قدرت پاک‌کنندگی این دو محصول ذکرشده، بالاست و محصولات آرایشی را به‌خوبی حل می‌کند. اما نباید به پاک‌کنندگی آن اکتفا کرد بلکه شوینده صورت و تونر تکمیل‌کننده پاکسازی پوست به‌حساب می‌آیند و پوستی سالم به ارمغان می‌آورند.

نقش تونر در مراقبت پوست

همان‌طور که میدانید پوست نیاز به مراقبت دارد و همان‌طور که به آرایش صورت اهمیت می‌دهید باید به پاکسازی آن با محصولات پاک‌کننده نیز پایبند باشید. پوستی که به‌خوبی تمیز نشده باشد تأثیر محصولات مراقبت پوست را کم می‌کند زیرا آلودگی‌های باقی‌مانده در پوست همچون یک‌لایه روی سطح پوست را گرفته و مانع از جذب محصولات مراقبتی می‌شود پس با انجام درست روتین پوستی تأثیر محصولات را بیشتر کنید.

سخن نهایی

اگر به دنبال محصولی مناسب جهت پاکسازی عمقی پوست و منافذ آن هستید استفاده از تونر را در لیست محصولات ضروری پوست قرار دهید تا شاهد نتایج آن روی پوست خود باشید.

مقایسه 1