مرتب سازی براساس:
  • پرفروش‌ترین‌ها
  • تخفیف‌ها
  • جدیدترین
  • ارزانترین
  • گران ترین
تعداد نمایش
15% تخفیف
خرید پد لاک پاک کن دافی Dafi
پد لاک پاک کن دافی Dafi ناموجود
15% تخفیف
دستمال لاک پاک کن نینو Nino
دستمال لاک پاک کن نینو Nino 26,900 22,865 تومان
15% تخفیف
پد لاک پاک کن 45 عددی کامان Comeon
پد لاک پاک کن 45 عددی کامان Comeon 26,900 22,865 تومان
20% تخفیف
لاک پاک‌کن لوناسی lunaci
لاک پاک‌کن لوناسی lunaci 70,000 56,000 تومان
لاک پاک کن فلورمار Flormar Easy&Go Sponge NailPolish Remover
2 رنگ
لاک پاک کن فلورمار Easy&Go ناموجود

لاک پاک کن چیست؟

وقتی از لاک روی ناخن خسته می‌شوید یا لاک لب‌پر می‌شود نیاز به یک پاک کننده و ریموور است که لاک پاک‌کن‌ها این کار را به راحتی انجام می‌دهند. این لاک‌ پاک‌کن‌ها بی ضرر هستند و معمولا بوی الکل می‌دهند. یکی از پرطرفدارترین و کاربردی‌ترین محصول آرایشی لاک پاک‌کن است زیرا از ناخن مراقبت می‌کند. این محصول به مرور زمان فرآیند تولیدش از استون به شکل‌های جدیدتر و فرمولاسیون حرفه‌ای تری برای پاک کردن لاک جهش یافت. امروزه لاک پاک‌کن حاوی ترکیباتی است که برای رشد و دوام ناخن مناسب بوده و باعث تقویت ناخن می‌شود که به‌راحتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. تولید لاک پاک‌کن با پیشرفتی که کرده به صورت تکی و چندتایی در دسترس خریداران است.

لاک پاک کن بدون استون یا دارای استون

لاک پاک کن درواقع دو نوع است بدون استون و دارای استون که این پاک کننده‌ها به چند دسته تقسیم می‌شوند و انواع پاک کننده‌ها را تشکیل می‌دهند. لاک پاک‌کن دارای استون صد در صد، بسیار قوی بوده و قدرت پاک‌کنندگی بالایی دارد اما به مرور زمان با استفاده زیاد موجب کاهش استحکام ناخن می‌شود. لاک پاک‌کن بدون استون خشکی و حساسیت ایجاد نمی‌کند و به‌آسانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پاک کننده بدون استون دارای ترکیبات مفید ویتامین E و ویتامین B5 است که سلامت ناخن را حفظ می‌کند.

انواع لاک ‌پاک‌کن

  • محلول لاک پاک‌کن: دارای استون کمتری نسبت به مایع پاک کننده لاک است و به‌سرعت لاک را از روی ناخن پاک می‌کند. این محلول لاک پاک کن به دو نوع تقسیم می‌شود که برای استفاده ناخن کاشت و ناخن معمولی متفاوت است.
  • لاک پاک‌کن قلمی: برای پاک‌کردن دور ناخن استفاده می‌شود و جزو ابزار کار حرفه‌ای بوده که برای مرتب کردن لاک ناخن استفاده می‌شود.
  • پد پاک کننده لاک: پد‌هایی آغشته به پاک‌کننده استونی و غیر استونی است که به صورت تکی و کاسه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • لاک پاک‌کن اسفنجی: انگشت‌ها به ترتیب داخل فرو آن می‌روند و با کمی لغزیدن ناخن در آن لاک پاک می‌شود.
  • لاک پاک‌کن مایع: دارای استون صد در صد است و قدرت پاک‌کنندگی بالایی دارد.

 

حرف آخر...

پاک‌کننده‌های لاک دارای انواع مختلف محلول لاک پاک‌کن، لاک‌ پاک‌کن قلمی، پد پاک‌کننده لاک، لاک پاک‌کن اسفنجی و لاک پاک‌کن مایع هستند که هرکدام مناسب هر سلیقه‌ای به‌راحتی استفاده می‌شوند. این محصولات در فروشگاه اینترنتی مدیاژ با برندهای معتبر دافی، بیول، نینو، کنویس، میسلین، این‌لی، ایزادورا و بورژوآ قابل خریداری هستند.

مقایسه 1