مرتب سازی براساس:
  • پرفروش‌ترین‌ها
  • تخفیف‌ها
  • جدیدترین
  • ارزانترین
  • گران ترین
تعداد نمایش
ارسال رایگان
سرم آبرسان پوست بایومارین Bio Marine
سرم آبرسان پوست بایومارین Bio Marine 210,000 تومان
ارسال رایگان
سرم ضدچروک و سفت کننده پوست بایومارین Bio Marine
سرم ضدچروک و سفت کننده پوست بایومارین Bio Marine 299,000 تومان
ارسال رایگان
اسپری آبرسان پوست خشک و نرمال نوتروژینا Hydro Boost
اسپری آبرسان پوست خشک و نرمال نوتروژینا Hydro Boost 238,000 تومان
ارسال رایگان
سرم و آبرسان داگلاس Douglas
سرم و آبرسان داگلاس Douglas 175,000 تومان
ارسال رایگان
سرم ضد لک پیگمنت پرفکت فیلورگا filorga
سرم ضد لک پیگمنت پرفکت فیلورگا filorga 880,000 تومان
سرم ویتامین C الارو Ellaro Vitamin C Revitalizing Serum
سرم ویتامین C الارو Ellaro ناموجود

سرم پوست

یکی از محصولاتی که برای پیشگیری و بهبود مشکلات پوستی استفاده می‌شود سرم پوست است. سرم به دلیل غلظت کم جذب بالایی دارد و می‌تواند به درمان پوست کمک کند. سرم ها انواع مختلفی داشته و برای انواع پوست محصول مخصوص به خود را دارد. پوست در شرایط بد ممکن است دچار آکنه، پس‌ازآن جای لک و چروک‌های پوستی و… باشد و سرم به بهبود شرایط پوستی کمک می‌کند. سرم پوست در روتین پوستی بسیار مهم است و همیشه به‌عنوان یک محصول کمک‌کننده با توجه به نوع و مشکل پوست انتخاب و استفاده می‌شود.

انواع سرم پوست

سرم پوست انواع مختلفی دارد. نوعی از آن‌ها با داشتن ترکیبات ویژه به بهتر شدن جوش صورت کمک می‌کند و آن‌ها را خشک می‌کند. این جوش‌های پوستی پس از بهبود به‌صورت لک تبدیل شده و ظاهری ناخوشایند پدید می‌آورد. پس از مدتی سرم با داشتن ترکیبات ویژه مانند ویتامین C باعث بهبود لک‌های پوستی شده و به روشن شدن آن کمک می‌کند. این محصول بعد از تونر و قبل از مرطوب‌کننده و آبرسان استفاده می‌شود. از دیگر سرم های پرطرفدار می‌توان به سرم هیالورونیک اسید اشاره کرد که به‌خوبی پوست را آبرسانی می‌کند. این آبرسان برای پوست‌های خشک مناسب بوده و باعث بازسازی پوست می‌گردد. سرم رتینول از دیگر سرم های پراستفاده در میان افرادی است که دچار جوش صورت هستند و پوست چربی دارند. رتینول دارای خواص ویژه‌ای است که خطوط و چروک پوست را از بین می‌برد و پوستی سالم به ارمغان می‌آورد. انواع دیگری از سرم های پوستی وجود دارند که برای از بین بردن مشکلات پوستی استفاده می‌شود.

نحوه استفاده از سرم پوست

قبل از هر چیز باید بدانید که استفاده بیش‌ازحد از یک محصول از بین برنده سریع‌تر مشکلات پوستی نیست بلکه استفاده درست و مداوم می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد. سرم پوست باید حتماً روی پوست تمیز استفاده شود. پس از شستشوی صورت و استفاده از تونر برای پاک‌سازی بیشتر پوست، استفاده از سرم توصیه می‌شود. سرم را به‌اندازه متعادلی که پوست را پوشش دهد استفاده کرده و تا جذب شدن به‌خوبی روی صورت ماساژ دهید. پس از سرم پوست می‌توان از مرطوب‌کننده پوست استفاده کنید.

مزیت‌های استفاده از سرم پوست

اگر مشکلات پوستی دارید که به دنبال درمان تخصصی و بیشتر برای آن هستید طبیعتاً باید محصولی را به روتین پوستی اضافه کنید تا بتواند به بهبود آن کمک کند. این محصول به دلیل داشتن مولکول‌های کوچک‌تر و همچنین جذب بالاتر نسبت به کرم‌ها تأثیر بیشتری روی پوست می‌گذارد که این ویژگی باعث شده تا استفاده از سرم پوست طرفداران خود را داشته باشد.

جمع‌بندی

استفاده از سرم پوست با توجه به نوع و نیاز قابل‌استفاده است و به بهبود لک، چروک و خشکی پوست با استفاده از ترکیبات مؤثر کمک می‌کند.  

مقایسه 1