• ریمل حجم دهنده اینفینیت مای My Infinite Volumizing Mascara

ریمل حجم دهنده اینفینیت مای Infinite My Infinite Volumizing Mascara

برند : مای
مجوز بهداشت: 3690853713061512377

 • حجم دهنده مژه
 • بلند کننده مژه
 • ضد ماسیدگی و پخش شدن
 • برس فرم دهنده مژه
ریمل حجم دهنده اینفینیت مای یک ریمل حجم دهنده و بلند کننده مژه است. برس این ریمل به‌گونه‌ای طراحی‌شده که به‌خوبی به مژه‌ها فرم می‌دهد.

این محصول را می توانید در هر نقطه کشور دریافت و هزینه آن را درب منزل پرداخت کنید
قیمت قابل پرداخت : 32,000 تومان
این محصول را به دوستان خود در شبکه های اجتماعی معرفی کنید
معرفی محصول

نگاه گیرا با ریمل حجم دهنده اینفینیت مای Infinite

با استفاده از ریمل به‌راحتی می‌توانید تفاوتی فاحش در چشمان خود ایجاد کنید. ریمل حجم دهنده اینفینیت مای با خواص قابل‌توجه خود به‌عنوان یکی از ملزومات تضمین‌کننده زیبایی شما مطرح است.

ویژگی‌های ریمل حجم دهنده اینفینیت مای Infinite

 • حجم دهنده، این محصول آرایشی، قابلیت بسیار خوبی در حجم دادن به مژه‌ها دارد. بافت تشکیل‌دهنده ریمل حجم دهنده اینفینیت مای Infinite به‌خوبی بر روی مژه‌ها می‌نشیند و مانند غلافی محافظ عمل می‌کند. این خاصیت جلوه مژه‌ها را حجیم‌تر به نمایش می‌گذارد.
 • بلند کننده، برخورداری از این ویژگی تنها از طریق مواد تشکیل‌دهنده حاصل نمی‌شود بلکه برس ریمل هم در ایجاد خاصیت بلند کننده نقش مهمی دارد.
 • برس با الیاف مصنوعی مواد ریمل را به‌خوبی با خود همراه کرده و به‌طور کامل به مژه‌ها منتقل می‌کند. این برس به‌گونه‌ای طراحی‌شده که فرم مژه را یکنواخت می‌کند و همانند یک شانه آن‌ها را هماهنگ می‌کند.
 • خاصیت ضد ماسیدگی و ریزش این مژه باعث می‌شود که در طول مصرف که معمولاً کل شبانه‌روز را شامل می‌شود نیازی به تجدید مجدد ریمل نداشته باشید.
 • قیمت مناسب محصولات آرایشی مای در کنار کیفیت قابل‌قبول این محصولات عاملی برای جلب مشتریان بیشتر است.

چند نکته آرایشی در مورد ریمل حجم دهنده اینفینیت مای

 1. برای کسب نتیجه بهتر در مورد قدرت حجم دهندگی و همچنین رنگ دهی بهتر ریمل حجم دهنده اینفینیت مای Infinite می‌تواند در یک مرحله چند بار ریمل بزنید. البته توجه داشته باشید که با این کار جلوه طبیعی مژه‌ها را از بین نبرید.
 2. یکی از عادت‌های اشتباه اکثر خانم‌ها در موقع ریمل زدن این است که برس ریمل را درون ظرف چند بار بالا و پایین می‌کنند. این کار حباب‌های هوا را به داخل محفظه نگه‌دارنده ریمل وارد می‌کند. اولین دشمن حفظ کیفیت ریمل همین حباب‌های هوا است. وجود هوا باعث اکسیداسیون مواد و به‌نوعی فاسدشدن ریمل می‌شود.

سخن آخر...

خاصیت بلند کننده، حجم دهنده، فرم دهنده، قیمت مناسب و بافت سبک و مشکی ویژگی‌های برجسته‌ای برای ریمل حجم دهنده اینفینیت مای Infinite است. سایت اینترنتی فروش محصولات آرایشی مدیاژ اقدام به عرضه محصولات آرایشی مای در کنار دیگر محصولات معتبر بازار نموده است.

صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
کارکرد بلند کننده | حالت دهنده
بافت کرمی
حجم 10 میلی لیتر
کشور سازنده ایران
نظرات کاربران

در این بخش شما قادر خواهید بود درباره نقاط قوت و ضعف این محصول نظر دهید و کاربران دیگر را برای خرید این محصول راهنمایی کنید

امتیاز شما به این محصول :
پرسش و پاسخ

در این بخش شما قادر خواهید بود هر سوالی در مورد این محصول برای شما وجود دارد جویا شده و همکاران ما در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود...

با انتخاب دکمه “ثبت پرسش”، موافقت خود را با قوانین انتشار محتوا در مدیاژ اعلام می کنید
مقایسه 1