• پد سیلیکونی وت اند وایلد Wet n Wild

پد سیلیکونی وت اند وایلد Wet n Wild Wet n Wild Silicone Applicator

مجوز بهداشت: 5098174986509592275

  • مناسب برای پخش انواع کرم های پوستی
  • بدون جذب مواد آرایشی
  • جنس با دوام
  • تمیز شدن آسان
پد سیلیکونی وت اند وایلد Wet n Wild Wet n Wild پخش انواع کرم های پوستی بدون کمترین جذب را به خوبی انجام می دهد و از به هدر رفتن مواد آرایشی جلوگیری می کند. این محصول بسیار مقاوم و با دوام بوده و یک همراه همیشگی برای آرایش به حساب می آید. این پد سیلیکونی به راحتی تمیز شده و به همین دلیل آلودگی های باکتریایی در آن ایجاد نمی شود.

قیمت قابل پرداخت : 92,500 تومان
این محصول را به دوستان خود در شبکه های اجتماعی معرفی کنید
معرفی محصول

پد سیلیکونی وت اند وایلد Wet n Wild

یکی از روش‌های کرم پودر زدن به‌جای روش‌های سنتی استفاده از پدها و یا اسفنج‌های آرایشی است که باعث پخش شدن بهتر کرم پودر روی صورت می‌شود. یکی از بهترین روش‌های پخش کرم پودر، استفاده از پدهای سیلیکونی است. این پد با دارا بودن جنس سیلیکونی بدون کمترین جذب کرم‌های آرایشی از به هدر رفتن آن‌ها جلوگیری می‌کند. پد سیلیکونی وت اند وایلد Wet n Wild بسیار مقاوم بوده و می‌تواند یک همراه همیشگی برای کیف لوازم‌آرایش شما باشد.

ویژگی‌های پد سیلیکونی وت اند وایلد Wet n Wild

  • شستشو آسان
  • جنس بادوام
  • بهترین راه برای پخش کرم‌های پوستی
  • پاک‌سازی آسان
  • بدون جذب کرم‌های آرایشی
  • استفاده راحت

نحوه استفاده از پد سیلیکونی وت اند وایلد Wet n Wild

پد سیلیکونی وت اند وایلد Wet n Wild را می‌توان برای پخش کردن انواع کرم‌های پوستی به‌خصوص کرم پودر استفاده کرد چراکه به دلیل سطح صاف باعث پخش یکنواخت می‌شود. می‌توانید از این پدها برای ترکیب و پخش کردن مواد آرایشی نیز استفاده کنید و آرایش‌هایی زیبا خلق کنید. بعد از تمام شدن کار می‌توان آن را زیر شیر آب و یا با استفاده از یک دستمال پاک‌کنید و به همین سادگی آن را برای یک آرایش دیگر آماده نگه‌دارید. این پد به دلیل جذب نکردن مواد آرایشی درون خود باکتری نداشته و باعث بروز جوش‌های صورت نمی‌شود.

نظر استفاده‌کنندگان درباره پد سیلیکونی وت اند وایلد Wet n Wild

استفاده‌کنندگان از پد سیلیکونی وت اند وایلد Wet n Wild بر راحتی استفاده از آن اشاره کردند به این دلیل که پدهای سیلیکونی نیازی به مرطوب شدن اولیه ندارند و به‌راحتی سبب پخش کرم پودر می‌شود. این پد سیلیکونی بعد از استفاده با یک دستمال پاک‌شده و وقت زیادی برای شستشو نمی‌گیرد. این محصول به دلیل دوام بالا برای کسانی که از خراب شدن و تعویض زودبه‌زود پدهای آرایشی خسته شده‌اند محصولی مناسب است به همین دلیل پدهای سیلیکونی می‌تواند نظر آن‌ها را جلب کند و تجربه بد پودر شدن پدهای ابری را در ذهن‌ها از بین ببرد.

سخن آخر...

اگر به دنبال محصولی برای پخش کردن انواع کرم‌های پوستی هستید و آسان‌ترین راه برای آن را می‌خواهید استفاده از پد سیلیکونی وت اند وایلد Wet n Wild را به شما پیشنهاد می‌کنیم تا یک آرایش حرفه‌ای و کم دردسر را تجربه کنید.. فروشگاه اینترنتی آرایشی و بهداشتی مدیاژ واردکننده اصلی محصولات وت اند وایلد است و شما با خیالی راحت می‌توانید این جهت خرید لوازم آرایشی محصولات را تهیه کنید.

نظرات کاربران

در این بخش شما قادر خواهید بود درباره نقاط قوت و ضعف این محصول نظر دهید و کاربران دیگر را برای خرید این محصول راهنمایی کنید

امتیاز شما به این محصول :
پرسش و پاسخ

در این بخش شما قادر خواهید بود هر سوالی در مورد این محصول برای شما وجود دارد جویا شده و همکاران ما در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود...

با انتخاب دکمه “ثبت پرسش”، موافقت خود را با قوانین انتشار محتوا در مدیاژ اعلام می کنید
مقایسه 1